Serwis Klimatyzacji Montaż Projektowanie Wykonawstwo

Dodane przez BR Klima, Wtorek, 09 Styczeń, 2018  14:55

Opis oferty:

Firma BR TEXO Sp. z o.o. jest zbudowana na doświadczeniu dwóch pokoleń inżynierów. Naszym skarbem są zasoby ludzkie a w konsekwencji doświadczenie i wiedza.

Zajmujemy się serwisem oraz montażem urządzeń klimatyzacyjnych.
Oferujemy pełną obsługę realizacji inwestycji w zakresie instalacji sanitarnych (wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, solarnych itp.) oraz innych instalacji im sąsiadującym dla odbiorcy indywidualnego, instytucjonalnego, przemysłowego, począwszy od koncepcji i projektu przez dostawy i montaż elementów kończąc na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Wiedza posiadana przez załogę BR TEXO Sp. z o. o. umożliwi realizacje inwestycji w systemie „zaprojektuj i zbuduj” co pozwala zasadniczo skrócić czas potrzebny na realizację inwestycji. Realizacja inwestycji „pod klucz” zmniejsza ilość kontrahentów a w konsekwencji minimalizuje problemy koordynacyjne.

Nowoczesne metody projektowe, z zastosowaniem najnowszych technologii 3D, pozwoli zoptymalizować pracochłonność a w konsekwencji koszty realizacji projektów, gwarantując ich najwyższą jakość.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

KONTAKT na stronach:

http://www.brklima.pl/

http://www.brtexo.pl/
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 8
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie